تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - سخنگوی شورای نگهبان: جو زدگی خصلت برخی از رسانه هاست / برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد کاندیداهای خبرگان بلوا به پا می کنند


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
نجات الله ابراهیمیان، سخنگوی شورای نگهبان، اخبار انتخابات، خبر انتخابات، اخبار، خبر، ارومیه، صاباح نیوز: خیلی از شخصیت های شناخته شده نامزد خبرگان اصلا اظهارنظری در مورد خبرگان نکردند، اما ما می بینیم که برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد یا تأیید آنها بلوایی به پا می کنند که آنها را در حد یک شخصیت سیاسی عادی پایین می آورند؛ در حالی که آنها از علمای دین و فضلا هست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز، سخنگوی شورای نگهبان بر تأثیرناپذیری این شورا از جو سازی های رسانه ای تأکید کرد و توصیه هایی را به موافقان و مخالفان کاندیداهای خبرگان برای حفظ شأن آنها داشت.


به گزارش «اغتدال شمال »، نجات الله ابراهیمیان در پاسخ به سوالی در مورد جوسازی برخی رسانه ها برای تأیید و ردصلاحیت کاندیدها با بیان اینکه ما فقط به قانون توجه می کنیم و وظیفه مان را بر اساس قانون انجام می دهیم اظهار کرد: اگر قرار باشد ما تابع روزنامه ها و جوّ باشیم، از وظایف قانونی مان باز می مانیم.

نجات الله ابراهیمیان، سخنگوی شورای نگهبان، اخبار انتخابات، خبر انتخابات، اخبار، خبر، ارومیه،

وی در عین حال افزود: در شأن شورای نگهبان هم نیست که توجهش به فضاسازی های مختلف باشد یا بر اساس آن بخواهد عمل کند.
سخنگوی شورای نگهبان که با جماران گفتگو می کرد، یادآور شد: اعضای شورای نگهبان افرادی ملتزم به شرع و قانون اساسی هستند و بر اساس شرع، قانون اساسی و قوانین عادی اتخاذ تصمیم خواهند کرد.

ابراهیمیان در پاسخ به سوال دیگری در مورد فضای رسانه ای ایجاد شده در روزهای اخیر حول محور برخی کاندیداها، گفت: این ناشی از جو زدگی است که متأسفانه از خصلت های ما و رسانه هاست؛ در حالی که بهتر است شأن کاندیداهای خبرگان را حفظ کنیم؛ نه آن نحوی که آقایان انجام دادند.

وی یادآور شد: خیلی از شخصیت های شناخته شده نامزد خبرگان اصلا اظهارنظری در مورد خبرگان نکردند، اما ما می بینیم که برخی روزنامه ها گاهی در مورد رد یا تأیید آنها بلوایی به پا می کنند که آنها را در حد یک شخصیت سیاسی عادی پایین می آورند؛ در حالی که آنها از علمای دین و فضلا هستند.

سخنگوی شورای نگهبان به موافقان و مخالفان کاندیداهای خبرگان توصیه کرد شأن آنها را رعایت کنند.

اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : نجات الله ابراهیمیان، سخنگوی شورای نگهبان، اخبار انتخابات، خبر انتخابات، اخبار، خبر، ارومیه،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????