تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - حضور آیت الله جنتی در اولین سالگرد 9 دی، برگ زرینی در کارنامه جلال زاده


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
آیت الله جنتی، 9 دی، ارومیه، سالگرد 9 دی، بزرگداشت 9 دی، وحید جلال زاده، حاج وحید جلال زاده، دکتر وحید جلال زاده، انتخابات مجلس، انتخابات ارومیه، اخبار انتخاباتی، صاباح نیوز - حضور آیت الله جنتی در اولین سالگرد 9 دی، برگ زرینی در کارنامه جلال زاده

در طول 37 سالی که از استقرار انقلاب اسلامی و تشکیل نظام اسلامی می گذرد مردم و رهبری انواع تهدیدات و توطئه­ ها یی را که سد راه این گفتمان انقلابی بوده و مسیر حرکت بالنده رو به سوی آیندهِ این گفتمان را بسته بودند را تجربه کرده است. بدیهی است که این راه روشن در مقابل هرگونه زیاده خواهی و حق ستیزی باید می ایستاد.

آیت الله جنتی، 9 دی، ارومیه، سالگرد 9 دی، بزرگداشت 9 دی، وحید جلال زاده، حاج وحید جلال زاده، دکتر وحید جلال زاده، انتخابات مجلس، انتخابات ارومیه، اخبار انتخاباتی،

همین شد که از فردای پیروزی انقلاب اسلامی و پذیرش رفراندوم جمهوری اسلامی از سوی ملت ایران دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی ابتدا تفرقه و اختلافات قومی را علم کردند که در چهار سوی ایران اسلامی زبانه آتش آن ملت ایران را می­سوخت و خاکستر می­کرد.

سپس راز جاسوسی و نفوذ آنان برملا شد و لانه جاسوسی شان لو رفت. در پاسخ خواستند طوفان کنند که طوفان شن جواب شان شد. پس کودتا به راه انداختند.   هنوز سالی نگذشته بود که جنگی نابرابر و 8 ساله را بر پیکره ملت ایران و پهنه ایران اسلامی تحمیل کردند.

سالی بعد دشمن داخلی چون مار از آستین بدر آمد و سیمای زیبا و متعال میهن را نیش زد. 7 تیر و 8 شهریور.

از همان اوایل جنگ تحملی یعنی شهریور ماه سال 1359 تاکنون و برای لحظه­ای توطئه و دسیسه برای منحرف ساختن مسیر حرکت گفتمان انقلاب اسلامی متوقف نشده است. حتی در طول 8 سال جنگ همزمان از داخل و از خارج دست­اندازی و دسیسه همچنان ادامه داشت.

زمانی به قامت تهاجم فرهنگی و زمانی از مسیر اختلافات مذهبی، ادیان و فرقه­های دروغین و زمانی با توطئه حساب شده جریان فتنه در سال 88 به شکل گسترده اقدام به متوقف ساختن مسیر گفتمان انقلاب اسلامی کردند.

شاید بتوان همه ابعاد فوق را در مسیر توطئه­گری دشمنان انقلاب در جریان فتنه سال88 دید. چرا که همه دشمنان قسم خورده انقلاب­اسلامی در یک سو بر علیه استقلال و عزت ایران اسلامی صف­آرایی کرده و در میدان انتخابات ریاست جمهوری خود نشان دادند. جریان توفنده 9 دی، طوفان سردی بود بر آتش این فتنه بزرگ!

استان آذربایجان­غربی و مرکزیت آن کلانشهر ارومیه نیز در همان ایام و نیز بعد از آن در مسیر طوفان همه گیر مردمی 9 دی حضور مستمر داشت.

در سال 1389 و در اولین سال بعد از خاکسترنشینی جریان فتنه، هادی سکان مدیریت کلان استان و مرکزیت آن استاندار وقت وحید جلال­زاده، با تمام قوا و در هماهنگی مثال زدنی بین ارگان­ها و سازمان­های دولتی و غیردولتی در برنامه­ریزی جهت پاسداشت اولین سالگرد طوفان مردمی 9 دی عملکردی مثال زدنی داشت و در این میان الحق پیرامون نقش مردم در جریان این طوفان آشکارسازی بزرگی کرد.

سفر و حضور آیت ا... جنتی دبیرعالی شورای نگهبان قانون­اساسی نیز شاه­بیت این مثنوی بود. حضور  آیت ا... جنتی که از ارکان مهم تصمیم­گیری و نیز صیانت از قانون اساسی و نیز فرایند انتخابات که ریشه مقاوم انقلاب اسلامی و نظام­اسلامی بوده و هست، هم از حیث دینی و هم از حیث سیاسی وزن استان آذربایجان غربی و کلانشهر ارومیه را سنگین­تر کرد.

دعوت از یک فقیه­ عالی­قدر و برگزاری اولین سالگرد حرکت خود جوش و مردمی 9 دی مسئولیت بزرگی بود که هم استاندار وقت و استانداری وقت استان با تمام توان مجموعه­ ی خود از پس آن بر آمد. حضور آیت الله جنتی در اولین سالگرد 9 دی، برگ زرینی است که همچنان در کارنامه جلال زاده می درخشد.

برگزاری شوهکمند اولین سالگرد طوفان مردمی 9 دی همچنین به تأسی مجموعه استانداری وقت استان از راه امام راحل (ره) و نیز عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری نیز مهر تأیید زد.

چرا که معظم له در میان فرمایشات خود دارند که:

«فتنه‌گر و دشمن همیشه هست؛ امروز یک دشمن است، فردا یک دشمن دیگر است، پس‌فردا یک کس دیگر است، یک جور دیگر است. یک ملت وقتى بیدار بود، آگاه بود، عازم بود، ایمان خودش را حفظ کرد، زنده بود، رویش داشت، با همه‌ى این معارضه‌ها با آسانى - که روزبه‌روز آسانتر هم خواهد شد، ایستادگى می­کند، دست و پنجه نرم می­کند، بر همه‌ى این معارضه‌ها هم فائق مى‌آید.» (29/10/1388 )

به این شکل تبلور حضور مردم غیور استان در اولین سالگرد طوفان 9 دی به عینه و به شکل روشن برای سال­های بعد و بعدتر تثبیت و برای همیشه جاودان ماند.

آیت الله جنتی، 9 دی، ارومیه، سالگرد 9 دی، بزرگداشت 9 دی، وحید جلال زاده، حاج وحید جلال زاده، دکتر وحید جلال زاده، انتخابات مجلس، انتخابات ارومیه، اخبار انتخاباتی،

اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح فرهنگ و هنر  صبح اجتماعی  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : آیت الله جنتی، 9 دی، ارومیه، سالگرد 9 دی، بزرگداشت 9 دی، وحید جلال زاده، حاج وحید جلال زاده،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????