تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - رد صلاحیت ساختگی یک نماینده !


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

مرتبه
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 دی 1394
چاپ این صفحه

رد صلاحیت، رد صلاحیت ساختگی، یک نماینده !، انتخابات، ارومیه، مجلس، صاباح نیوز: شنیده شده است یکی ازنمایندگان فعلی مجلس علیرغم تأیید صلاحیتش توسط هیئت های اجرایی و نظارت درانتخابات مجلس دهم ، با انتشار اخبار نادرست و پخش شایعه  بشدت تلاش می کند به افکار عمومی چنین القا کندکه صلاحیتش از سوی شورای نگهبان رد شده است !

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز به نقل از رک نیوزشنیده ها حاکی است: این نماینده مجلس حتی از ماهها قبل در برخی محافل و در جمع افراد کم سواد و بی اطلاع با مظلوم نمایی مدعی شده بود که بخاطر حق گویی در دفاع از حقوق مردم و زبان تند و تیزش ، صلاحیتش را رد کرده اند اما همچون  گذشته به حول و قوه الهی و دعای خیر مردم ،بالاخره حق خود را خواهد گرفت .رد صلاحیت، رد صلاحیت ساختگی، یک نماینده !، انتخابات، ارومیه، مجلس،

این در حالی است که در آن زمان هنوز بحث صلاحیت ها در مراجع نظارتی اصلاً مطرح نشده و صلاحیت هیچ کاندیدایی مورد بررسی قرار نگرفته بود .

این گزارش می افزاید ،در آستانه اعلام رسمی نتایج بررسی صلاحیت ها نیز این نماینده مجلس به منظور جلب نظر مردم ، به برخی از نزدیکان خود اکیداً سفارش کرده که در فضای مجازی و گروههای تلگرام  وانمود کنند که صلاحیت وی مورد تأیید شورای نگهبان قرار نگرفته است !

گفتنی است این نماینده مجلس در دوره های گذشته نیز با استفاده از همین شگرد توانست آرای بخش قابل توجهی از مردم را به خود جلب نماید .

اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : رد صلاحیت، رد صلاحیت ساختگی، یک نماینده !، انتخابات، ارومیه، مجلس، نماینده مجلس،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????