تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - حفظ وحدت اصولگرایان مهمتر از بودن یا نبودن در لیست است


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

مرتبه
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 بهمن 1394
چاپ این صفحه
الیاس نادران، نماینده مجلس، نماینده اصول گرا، اصول‌گرایان، انتخابات، مجلس شورای اسلامی، اخبار، ارومیه، آذربایجان غربی، صاباح نیوز: نماینده اصولگرای مجلس، مهمترین رویکرد و برنامه اصولگرایان در انتخابات مجلس را ارائه برنامه خوب و فرستادن افرادی است که بتوانند در مجلس در راستای حل مشکلات کشور با در نظر گرفتن منافع ملی و مصالح کشور فعالیت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز:
الیاس نادران “عضو هیئت مؤسس جمعیت ایثارگران” سازوکارهای انتخاب شده برای رسیدن و پالایش نامزدهای اصولگرا در تهران جهت تهیه فهرست 30 نفره را منطقی و قابل قبول دانست و گفت: همه نامزدهای اصولگرا نسبت به این سازوکار اتفاق نظر دارند بنابراین همه باید به شیوه پالایشی که صورت می‌گیرد اعتماد کنند.وی با اشاره به انصراف برخی از گزینه‌ها به نفع ائتلاف اصولگرایان، تصریح کرد: بودن و نبودن اسم افراد در لیست انتخاباتی برای ورود به مجلس آنقدر حائز اهمیت نیست که حفظ وحدت اصولگرایان است. از این رو مجموعه اصولگرایان باید بتوانند منویات رهبر انقلاب و اصول قانون اساسی را محقق و معیشت مردم و مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی جامعه را برطرف کنند.

الیاس نادران، نماینده مجلس، نماینده اصول گرا، اصول‌گرایان، انتخابات، مجلس شورای اسلامی، اخبار، ارومیه، آذربایجان غربی،

نماینده اصولگرای مجلس، مهم‌ترین رویکرد و برنامه اصولگرایان در انتخابات مجلس را ارائه برنامه خوب و فرستادن افرادی که بتوانند در مجلس در راستای حل مشکلات کشور با در نظر گرفتن منافع ملی و مصالح کشور فعالیت کنند خواند و اظهار داشت: آنچه مسلم است باید ارتقاء وضعیت مردم چه در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و معیشتی و چه در حوزه‌های فرهنگی و سیاسی مورد توجه و اهمیت همه گروه‌ها و افراد اصولگرا قرار گیرد.

نادران ضمن تأکید بر وحدت و انصراف سایر گزینه‌ها به نفع ائتلاف اصولگرایان، می‌گوید: به اعتقاد بنده همه باید تلاش کنیم در مجموعه اصولگرایی گزینه‌هایی وارد فهرست شوند که هم بهتر بتوانند جامعه را نمایندگی و از حقوق مردم دفاع کنند و هم بهتر بتوانند براساس مبانی اصولگرایی از آرمان‌های نظام در مجلس دفاع کنند. به عبارتی افراد باید راهی مجلس شوند که بتوانند وظیفه نمایندگی را به نحو مطلوب انجام دهند.

منبع: جهان نیوز

اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : الیاس نادران، نماینده مجلس، اصول‌گرایان، انتخابات، مجلس شورای اسلامی، اخبار، ارومیه،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????