تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - جابجایی نیروهای ستادی به نفع چه کسی رقم می خورد؟


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

مرتبه
تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 بهمن 1394
چاپ این صفحه
جابجایی + نیروهای ستادی + تحرکات ستادی + تحرکات سیاسی + انتخابات + مجلس + اخبار + ارومیه + اخبار ویژه انتخابات +صاباح نیوز: تعدادی از نیروهای سیاسی سرشناس استان که پیش از این در دفتر یکی از کاندیداهای مطرح ارومیه فعالیت می کردند ، شب گذشته در فاصله حدود یک ماه مانده به روز انتخابات ، با حضور در دفتر ( و - ج ) از نامزدی وی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حمایت کردند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز به نقل از رک نیور: گزارش ها حاکی است این افراد که تعدادشان به حدود 20 نفر می رسید از چهره های مطرح و شناخته شده سیاسی استان هستند که در بین آنها برخی از مدیران ارشد دستگاههای اجرایی استان ، فرمانداران ، بخشداران ، دهیاران و فعالان سیاسی نیز دیده می شوند .

جابجایی + نیروهای ستادی + تحرکات ستادی + تحرکات سیاسی + انتخابات + مجلس + اخبار + ارومیه +
گفته می شود ( و - ج ) در این دیدار ضمن تقدیر از حسن نیت و توجه ایشان ، از آنها و اعضای دفترش خواست ضمن حفظ احترام کاندیداهای دیگر ،از هر گونه فضاسازی کاذب و مانور تبلیغاتی در این زمینه خودداری شود.
گفتنی است هفته گذشته نیز تعدادی از بزرگان و ریش سفیدان طوایف و عشایر کرد ارومیه با حضور در دفتر این کاندیدای اصولگرا ، حمایت خود را از وی اعلام کردند .  

منبع: رک نیوز
اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : جابجایی نیروهای ستادی، تحرکات ستادی، تحرکات سیاسی، انتخابات، مجلس، اخبار، ارومیه،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????