تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - نشر اکاذیب وشایعه سازی،شگرد افراد فرصت طلب در آستانه انتخابات


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
انتخابات، كاندیدای خاص، نشر اكاذیب، شایعه سازی، اخبار، ارومیه، مجلس شورای اسلامی، مجلس دهم،صاباح نیوز: نشر اکاذیب وشایعه سازی،شگرد افراد فرصت طلب در آستانه انتخابات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز؛ طی روزهای اخیر فیلمی در فضای مجازی و گروههای پیام رسان تلگرام منتشر شد که گفته می شود در برخی صحنه های آن ، یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس نیز حضور دارد .
انتخابات، كاندیدای خاص، نشر اكاذیب، شایعه سازی، اخبار، ارومیه، مجلس شورای اسلامی، مجلس دهم،

این فیلم که بصورت ناخواسته توسط یکی از نزدیکان این کاندیدا منتشر شده است ، دستاویزی برای تخریب این کاندیدای مطرح و جوان ارومیه شده است و برخی افراد فرصت طلب در یک اقدام غیراخلاقی و غیر شرعی با انتشار این فیلم  تلاش می کنند فضای انتخاباتی ارومیه را آلوده نمایند . 

طبیعی است بهترین راه برای مشارکت فعال و اثرگذاری در انتخابات ، حمایت از کاندیداهای اخلاق مدار و پرهیز از هرگونه شایعه سازی و انتشار اخبار کذب و بازی با آبروی افراد است ، بر همین اساس لازم است نهادهای امنیتی و نظارتی استان با پیگیری موضوع ، مانع فضاسازی افراد مغرض در آستانه انتخابات شده و با اینگونه بداخلاقی های انتخاباتی برخورد کنند .اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : انتخابات، كاندیدای خاص، نشر اكاذیب، شایعه سازی، اخبار، ارومیه، مجلس شورای اسلامی،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????