تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - شرکت تمام‌عیار چوپان‌های دروغگو در انتخابات!


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

مرتبه
تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 بهمن 1394
چاپ این صفحه
چوپان دروغگو، اخبار، انتخابات، انتخابات مجلس، مجلس دهم، ارومیه، آذربایجان غربی، خبرهای داغ انتخاباتی، اخبار داغ انتخاباتی،صاباح نیوز - کیهان نوشت: اکنون پس از یک هفته جنجال و مظلوم‌نمایی مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان قادر نیستند در انتخابات حضور داشته باشند و به ادعای مرعشی فقط ۳۰ نامزد اصلاح‌طلب ردصلاحیت شده‌اند، خبرهای واقعی حاکی از تدارک کامل برای بستن لیست‌های انتخاباتی از سوی این طیف حکایت می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز: مصطفی درایتی از اعضای حزب منحله مشارکت در این زمینه در روزنامه آرمان نوشت: میزان ردصلاحیت‌ها دور از ذهن اصلاح‌طلبان نبود و از مدت‌ها قبل با احتمال این ماجرا، بسیاری از شخصیت‌های دارای نام و حتی گمنام در این دوره ثبت‌نام کرده بودند.وی می‌افزاید: اگر افراد رد صلاحیت شده با انگیزه و احساس مسئولیت قبلی در صحنه باقی بمانند می‌توان از ظرفیت این افراد به نفع افراد کمتر شناخته شده استفاده و آنها را به بدنه اجتماعی اصلاحات معرفی کرد. این روش از ابتدا مدنظر اصلاح‌طلبان بوده است و در حال حاضر نخبگان در حال هماهنگی کامل با یکدیگر روی این موضوع هستند؛ زیرا با همین تعداد افراد باقیمانده می‌توان تاثیر جدی در انتخابات گذاشت. البته پیاده‌سازی این روش در شهرهای بزرگ به خوبی جواب می‌دهد و در شهرهای کوچک نیز تنها نیاز به هماهنگی بیشتر دارد. اگر اصلاح‌طلبان با این استراتژی جلو بروند و بدنه اجتماعی آنها تمایل به شرکت در انتخابات پیدا کند اصلاح‌طلبان می‌‌توانند نمایندگانی به مجلس معرفی کنند. معتقدم بستر خوبی برای حضور اصلاح‌طلبان به وجود آمده است.

چوپان دروغگو، اخبار، انتخابات، انتخابات مجلس، مجلس دهم، ارومیه، آذربایجان غربی، خبرهای داغ انتخاباتی، اخبار داغ انتخاباتی،

اعتراف به این واقعیت در حالی است که علی صوفی رئیس ستاد انتخاباتی اصلاح‌طلبان در تهران به آفتاب یزد گفته لیست خاکستری اصلاح‌طلبان هم خالی است.
در همین حال محمدرضا عارف در کنگره حزب ندا ضمن تاکید گفته است «من به کسانی که بی‌انگیزه شدند نوید می‌دهم که خوشبختانه شخصیت‌های برجسته و لایق در لیست‌ها وجود دارند. وضعیت کنونی بهتر از سال‌های ۹۱ و ۹۲ است».


وی همچنین خواستار گردش نخبگان در میان اصلاح‌طلبان شده است.


اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : چوپان دروغگو، اخبار، انتخابات، مجلس دهم، ارومیه، خبرهای داغ انتخاباتی، اخبار داغ انتخاباتی،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????