تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس باید در مورد فتنه و فتنه گران صریحا اعلام موضع کنند


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
نماینده ولی فقیه، استان آذربایجان غربی، امام جمعه ارومیه، انتخابات مجلس، انتخاب دهم، مجلس دهم، اخبار، ارومیه، صاباح نیوز - نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شرکت در انتخابات باید نسبت به فتنه 88 به صورت شفاف و صریح اعلام نظر کنند.
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیـــه، در پاسخ به این سئوال که "نظر شما درباره سکوت برخی از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس درباره محکومیت فتنه و فتنه گران چیست؟" گفت: همه داوطلبان شرکت در انتخابات باید تمام و کمال تابع رهبری و تصمیم گیری های نظام باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اظهار کرد: جریان فتنه خط قرمز نظام و خط قرمز رهبری است، سکوت در برابر فتنه و عوامل فتنه به بهانه های واهی به هیچ عنوان جایز نیست.

امام جمعه ارومیه تصریح کرد: داوطلبان شرکت در انتخابات باید نسبت به فتنه 88 و سران فتنه به صورت شفاف و صریح اعلام نظر کنند.قریشی گفت: خواص باید هرکجا که لازم است به میدان بیایند و در راستای اهداف نظام قدم بردارند و اگر قرار باشد که نسبت به بعضی از خط قرمز ها سکوت کنند پذیرفتنی نیست، آن ها باید اعتقادات خودشان را در این راه اعلام کنند.

نماینده ولی فقیه، استان آذربایجان غربی، امام جمعه ارومیه، انتخابات مجلس، انتخاب دهم، مجلس دهم، اخبار، ارومیه،

وی افزود:مردم آذربایجان غربی دربرابر دشمنان، فتنه گران و حامیان فتنه  قدم به عقب نمیگذارند و آن ها را ناکام خواهند گذاشت.

قریشی با انتقاد از درخواست برخی افراد که فتنه‌گران باید بخشیده شوند اذعان داشت: عمل فتنه‌گران در سال 88 یک اشتباه ساده نبوده بلکه آنان قلب نظام انقلاب اسلامی را نشان‌گذاری کرده بودند اما در حال حاضر نیز از اعمال شوم خویش ندام و پشیمان نیستند.

وی افزود:عده ای می گویند که در سال 88 اشتباهی شد، بیایید این اشتباه را فراموش کرده و فتنه گران را از حصر خارج کنید، اما این چه اشتباهی بود که اگر مردم بصیر در مقابل شان قرار نگرفته و مانع آنان نمی شدند امروز آمریکا در تهران نشسته و بر ما حکومت می کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: پس از واقعه عاشورا نیز برخی از افراد در کوفه از اینکه در این نبرد با امام حسین(ع) همیار نبودند نادم نبودند و ندامت آنان هیچ ثمره‌ای نداشت.

قریشی خاطرنشان کرد:عده ای بی انصاف پس از انتخابات این سال که حدود 40 میلیون نفر از مردم پای صندوق های رای آمده و موجب تقویت اصل نظام اسلامی شده بودند، کام مردم را تلخ کردند، گناه این ها بخشودنی نیست.

منبع: سایت اطلاع رسانی امام جمعه ارومیه( صبغه )

اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح قرآنی  صبح اقتصادی  صبح اقتصادی  صبح اجتماعی  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : نماینده ولی فقیه، استان آذربایجان غربی، امام جمعه ارومیه، انتخابات مجلس، انتخاب دهم، مجلس دهم، اخبار،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????