تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - ۲٤ هزار نفر در اجرا و نظارت بر انتخابات آذربایجان غربی مشارکت می‌کنند


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
انتخابات ,آذربایجان غربی ,اخبار ارومیه ,رادفر ,استانداری آذربایجان غربی ,علیرضا رادفر ,صاباح نیوز: علیرضا رادفر خبر داد:  ۲٤ هزار نفر در اجرا و نظارت بر انتخابات آذربایجان غربی مشارکت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز؛ معاون سیاسی، امنیتی استانداری آذربایجان غربی گفت: برای اجرا و نظارت بر انتخابات هفتم اسفند ماه در استان بیش از ۲٤ هزار نفر مشارکت می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری آذربایجان غربی گفت: برای اجرا و نظارت بر انتخابات هفتم اسفند ماه در استان بیش از ۲٤ هزار نفر در دو هزار شعبه اخذ رای مشارکت می کنند.

 

علیرضا رادفر افزود: آذربایجان غربی با به کارگیری تمامی امکانات لازم و پیش بینی موارد امنیتی و پشتیبانی و تعیین مکان های ثبت نام و شعب اخذ رای در مناطق مختلف استان برای برگزاری انتخابات هفتم اسفند از آمادگی کافی برخوردار است.


انتخابات ,آذربایجان غربی ,اخبار ارومیه ,رادفر ,استانداری آذربایجان غربی ,علیرضا رادفر ,


وی اظهار کرد: دستگاههای اجرایی استان در تلاش هستند که با بسیج امکانات موجود زمینه را برای حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات پیش رو فراهم کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی در خصوص امکان تغییر در لیست نامزدها گفت: نامزدهای رد صلاحیت شده، اعتراض خود را به هیأت های مرکزی نظارت اعلام کرده اند و در چند روز آینده نتیجه بررسی دوباره هیات مرکزی به صورت محرمانه به نامزدها اعلام می شود.

 

وی اضافه کرد: نامزدهای رد صلاحیت شده دوباره می توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند تا در این شورا نیز دوباره موضوع صلاحیت آنها مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی ابراز امیدواری کرد که هیأت های مرکزی نظارت و شورای نگهبان با سعه صدر بیشتری بررسی نامزدهای رد صلاحیت شده را انجام دهند، تا فرصت تنوع انتخاب برای مردم بیشتر شود.

 

رادفر گفت: لیست نهایی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری در ۲١ بهمن و اسامی نهایی نامزدهای مجلس شورای اسلامی در ۲٨ بهمن از طریق رسانه ها اعلام عمومی خواهد شد.


اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح فرهنگ و هنر  صبح اجتماعی  صبح اقتصادی  صبح سیاسی  صبح سیاسی 
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????