تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - جشن باشکوه آغاز دهه فجر با شرکت پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی ارومیه در دفتر وحید جلال زاده برگزار شد


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
جشن بزرگ دهه فجر انقلاب اسلامی وحید جلال زاده دكتر جلال زاده حاج وحید جلال زاده انتخابات ارومیهصاباح نیوز: جشن باشکوه آغاز دهه فجر با شرکت پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی ارومیه در دفتر وحید جلال زاده برگزار شد .
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز: در این مراسم که اقشار مختلف مردم، ساعت ها پیش از شروع آن با شور و اشتیاق زایدالوصفی خود را به محل برگزاری اش رسانده بودند، ازدحام جمعیت باعث شد که عده بسیاری از مشتاقان ورود به سالن و شرکت در جشن نتوانند به دلیل انبوه جمعیت داخل سالن وارد شوند و ساعت ها ایستاده و از بیرون نظاره گر اجرای مراسم شدند و استقبال به اذعان برگزارکنندگان آن، خارج از تصور و پیش بینی ها بود.

با آمدن وحید جلال زاده به مراسم، مردم ولایتمدار و انقلابی ارومیه یکصدا با ختم صلوات و سردادن شعارهای انقلابی و حماسی در حالت ایستاده به پیشواز وی رفتند.

مجلسی بود پر از شور و شعور، عشق و ایمان و کسانی هم که آمده بودند با درک شرایط شهر خود و با امید به اصلاح شرایط معیشتی و اقتصادی و حمایت از والی والای سابق خود که به سوابق و تعهدش ایمان داشتند، حضور یافته بودند.

با این شرایط و در شوق زایدالوصف حاضران، ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم خوانده شده و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران پخش و همه یکصدا، همدل و همزبان زیر لب زمزمه کرده و یا با ندایی رسا و صدایی آشکار می خواندند تا بگویند که بعد از 37 سال هنوز هم ارادت و علاقه مان به جمهوری اسلامی کاسته نشده و تا آخرین قطره خون خویش از انقلاب اسلامی در آستانه سی و هفتمین دهه فجر حمایت و پاسداری خواهیم کرد.

بعد از اتمام سرود ملی و با دعوت مجری مراسم که از مداحان مشهور، مردمی و بنام ارومیه بود، رسول اصغرزاده در پشت تریبون قرار گرفته و اظهار کرد: امنیتی را که امروزه ما داریم و می توانیم در این مکان و شهرمان جمع شده و جشن چنین با عظمتی را اجرا کنیم نتیجه وجود و تلاش و ایثارگریهای حضرت امام خمینی(ره) و آزادگان و ایثارگرانی است که از همه چیز خود برای آسایش این ملت گذشتند.


جشن بزرگ دهه فجر انقلاب اسلامی وحید جلال زاده دكتر جلال زاده حاج وحید جلال زاده انتخابات ارومیه


بله امروز گرچه دهه فجر بهانه ای برای جشن گرفتن آن در ارومیه شد اما پیام حضور بیش از هزار نفری مردم در چنین مراسمی نشانگر پایبندی ارومیه ای ها به انقلابشان بود که هیچگاه نیز آن را تنها نخواهند گذاشت.
اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح فرهنگ و هنر  صبح اجتماعی  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : جشن بزرگ، دهه فجر، انقلاب اسلامی، وحید جلال زاده، دكتر جلال زاده، حاج وحید جلال زاده، انتخابات ارومیه،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????