تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - برگزاری نشست کمیته «قرآن و رسانه» به میزبانی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
نشست، كمیته، قرآن و رسانه، معاونت مطبوعاتی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخبار قرآنی، توسعه فرهنگ قرآنی،صاباح نیوز - نشست کمیته «قرآن و رسانه» در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این گزارش حاکی است، نشست کمیته «قرآن و رسانه» کمیسیون تبلیغ و ترویج شورای توسعه فرهنگ قرآنی با هدف استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در جهت توسعه فرهنگ قرآنی در محل معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این نشست با حضور نمایندگانی از نهادهای مختلف از جمله مجلس شورای اسلامی، معاونت قرآنی وزارت ارشاد، حوزه علمیه قم، دفتر تبلیغات، سازمان اوقاف و امور خیریه به همراه برخی مدیران رسانه های قرآنی به میزبانی معاونت مطبوعاتی برگزار شد.
لاله افتخاری، رییس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نشست به ریاست حسین انتظامی، رییس کمیته و معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد، افزود: برگزاری این جلسات به منظور بررسی فعالیت‌های رسانه‌ها در حوزه قرآن آغاز شده است؛ امر مهمی که خلأ آن بسیار حس می‌شد و جا دارد از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به دلیل برگزاری این جلسه‌ها تشکر کنم.
نشست، كمیته، قرآن و رسانه، معاونت مطبوعاتی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخبار قرآنی، توسعه فرهنگ قرآنی،

رییس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس یادآور شد: این جلسه به منظور استفاده از ظرفیت‌ رسانه‌ها در جهت گسترش فرهنگ قرآنی شکل گرفته است که دو برنامه مهم را دنبال می‌کند؛ ابتدا تعریف و شناسایی رسانه‌های قرآنی و دیگری احصاء شاخص‌هایی برای ارزیابی و حمایت از رسانه‌های فعال در این حوزه.
وی افزود: سیاستگذاری در حوزه قرآن و رسانه ها، از جمله شئون این کمیته است که به زودی با تعریف شاخص های کاربردی، اعلام و اجرا خواهد شد.
گفتنی است مسئولیت کمیته تبلیغ و ترویج شورای توسعه فرهنگ قرآنی بر عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح قرآنی  صبح اقتصادی  صبح اقتصادی  صبح اجتماعی  صبح سیاسی  صبح سیاسی 
برچسب ها : كمیته، قرآن و رسانه، معاونت مطبوعاتی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخبار قرآنی، توسعه فرهنگ قرآنی، علوم قرآنی،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????