تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - آقای استاندار ، شتر سواری دولا دولا نمیشه !


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

مرتبه
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 بهمن 1394
چاپ این صفحه
وحید جلال زاده، شاخص ترین، كاندیدای انتخابات، قربانعلی سعادت، استاندار آذربایجان غربی، اخبار انتخابات، اخبار ارومیه، صاباح نیوز : بدنبال اطلاعیه استاندار محترم آذربایجان غربی مبنی بر عزل مشاور فرهنگی خویش ، آنهم به خاطر سخنرانی در دفتر دکتر وحید جلال زاده یکی از شاخص ترین و محبوب ترین کاندیداهای انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی ،حاشیه ها ی زیادی  از آن جمله واکنش شخصیت های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی شهر و رسانه های مستقل و شبکه های اجتماعی به این اقدام تعجب برانگیز و غیرمنتظره آقای قربانعلی سعادت را در پی داشت.

البته آگاهان سیاسی و جمعی از نخبگان فرهنگی و تعداد زیادی از مریدان و شاگردان دکتر سیامک مختاری از این امر و دستور استاندار زیاد ناراحت نیستند ، اینان بر این باور هستند که خود آقای سعادت از این موضوع آسیب خواهد دید تا دکتر مختاری و یا دکتر جلال زاده ؛ چون یکی از دلالیل بکارگیری استاد مختاری به عنوان مشاور استاندار، استفاده از ظرفیتها و محبوبیت ایشان در میان مردم مخصوصا اهالی قلم و اندیشه بوده و لا غیر ..

وحید جلال زاده، شاخص ترین، كاندیدای انتخابات، قربانعلی سعادت، استاندار آذربایجان غربی، اخبار انتخابات، اخبار ارومیه،

به همین خاطر یکی واکنش یکی از رسانه های مجازی را  که به رسانه بیدار آذربایجان مشهور است جلب میکنم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیــه، باز هم سایت استانداری آذربایجان غربی و قربانعلی سعادت خبرساز شد.

بعد از آنکه سیامک مختاری، مشاور فرهنگی استاندار آذربایجان غربی با حضور در ستاد وحید جلال زاده(استاندار سابق) به سخنرانی پرداخت و در ستاد چند داوطلب دیگر حضور یافت، قربانعلی سعادت در پیامی حکم مشاوری او را لغو کرد.

در پیام سعادت آمده بود که حکم سیامک مختاری به جهت جلوگیری از شائبه دخالت استانداری در امر تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس لغو شده است.

اما آیا این تصمیم سعادت صرفا بخاطر تثبیت "اصل عدم حمایت دولت از شخص خاص در جریان انتخابات" بوده یا به جریان فکری کاندیدای مورد حمایت مشاورینش هم مربوط میشود؟

چرا که در حال حاضر سایر مشاورین و حتی مدیران سعادت هم در ستادهای انتخاباتی به سخنرانی می پردازند و عزل نمی شوند.

برای مثال فاطمه قنبرپور، مشاور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی و مسئول كارگروه بازرگانی و امور حمل و نقل استان هم اکنون به عنوان رئیس ستاد مصطفی فروزان، دیگر کاندیدای انتخاباتی در حال فعالیت است.

یا کریم فروزان مشاور عالی استاندار آذربایجان غربی پای سخنرانی های ستاد انتخاباتی مصطفی فروزان است.

یا برای مثال، حسین فروزان مدیرعامل منطقه آزاد تجاری ماکو و حسن اللهوردی زاده به عنوان مشاور استاندار آذربایجان غربی در امور نمایشگاهی در ستادهای انتخاباتی حضور پیدا میکنند.

امیدواریم که استاندار آذربایجان غربی با اتخاد این موضع مناسب در قبال همه مشاورین و همه ستادهای انتخاباتی، از بوجود آمدن شائبه برخورد گزینشی با ستادهای انتخاباتی جلوگیری کند.

اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
برچسب ها : وحید جلال زاده، شاخص ترین، كاندیدای انتخابات، قربانعلی سعادت، استاندار آذربایجان غربی، اخبار انتخابات، اخبار ارومیه،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????