تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - حمایت از مراکز دینی، اسلامی و حوزه های علمیه مدال زرینی است که تا ابد بر سینه جلال زاده می درخشد


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
حمایت از مراکز دینی، اسلامی و حوزه های علمیه مدال زرینی است که تا ابد بر سینه جلال زاده می درخشدحجت الاسلام کفیلوئی گفت: تا به امروز نمی خواستم بسیاری از مسائل را بیان کنم و آقای دکتر جلال زاده هم نمی خواستند که بسیاری از مسائل عنوان شود اما امروز می خواهم بعضی از پرده های موجود را کنار بزنم و برخی از مسائل را بیان کنم.
این استاد دانشگاه افزود: دکتر وحید جلال زاده اولین کسی بود که به مسائل تهران واکنش نشان می داد.

او کسی نیست که نسبت به انحرافات، ولایت ناپذیری ها و عدم اطاعت از ولایت بی تفاوت باشد
حجت الاسلام کفیلوئی خاطرنشان کرد: وحید جلال زاده اولین کسی بود که نسبت به جریان انحرافی واکنش نشان داد و در برابر نفوذ این جریان در داخل استان ایستاد و در مقابل فتنه گران و فتنه انگیزان هم ایستاد و لذا در حال حاضر همه این جریان های انحرافی و التقاطی، دکتر جلال زاده را با انواع هجمه های سیاسی و غیر قابل باور مواجه کرده اند.

حمایت از مراکز دینی، اسلامی و حوزه های علمیه مدال زرینی است که تا ابد بر سینه جلال زاده می درخشد

حمایت دکتر وحید جلال زاده از مراکز دینی و اسلامی چیزی نیست که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت
او با اشاره به این مسئله گفت: حمایت از مراکز دینی، اسلامی، حوزه های علمیه و بقاع متبرکه مدال زرّینی است که تا باد بر سینه دکتر جلال زاده می درخشد.

استاد حوزه و دانشگاه ارومیه اذعان کرد: قبل از حضور جلال زاده در استان فقط حوزه علمیه خوی و نقده بود که تا حدودی قوی بودند و تا سطح 2 را آموزش می دادند ولی بقیه حوزه های علمیه با وجود اساتید مجرب استان از سطح چندان خوبی برخوردار نبودند ولی بعد از حضور دکتر جلال زاده و حمایت ایشان از حوزه های علمیه، وضعیت علمی اکثر این مراکز ارتقا یافت و اکنون در عین حالی که طلبه ها از وضعیت رفاهی نسبتاً خوبی برخوردارند، وضعیت علمی اکثر حوزه های استان نیز به اندازه ای ارتقا یافته که تا سطح 3 را هم آموزش می دهند.

استاد کفیلوئی به شرف‌یاب شدن مردم استان به خدمت مقام معظم رهبری اشاره کرده و گفت: همه ساله مردم آذربایجان شرقی در آستانه 29 بهمن به خدمت رهبر معظم انقلاب شرف‌یاب می شوند و از رهنمودهای چشمه جوشان ولایت سیراب می گردند و این مسئله همیشه برای مردم ولایت‌مدار استان آذربایجان غربی یک آرزو بود که این آرزوی دیرین هم با پیگیری های شبانه روزی جلال زاده محقق گردید.

حمایت از مراکز دینی، اسلامی و حوزه های علمیه مدال زرینی است که تا ابد بر سینه جلال زاده می درخشد

وی در نهایت گفت: حضور یک مرجع عالی‌قدر جهان تشیع که مقلّدان بسیاری در جای جای دنیا دارد، کار بسیار بزرگی بود که فقط دکتر جلال زاده از پس این کار بر می آمد و استاندار وقت آذربایجان غربی با پیگیری های خود، این مسئله را نیز به حقیقت بدل کرد و حضور 8 روزه «آیت ا... العظمی نوری همدانی» در ارومیه به حقیقت پیوست.

کفیلوئی یادآوری کرد: دکتر جلال زاده از دو مرجع دیگر بزرگ دینی و عالم تشیّع یعنی آیات عظام «مکارم شیرازی» و «سبحانی تبریزی» نیز برای حضور در ارومیه دعوت کرده بود و مقدمات این کار انجام شده و موافقت های اولیه نیز انجام گرفته بود و اگر دکتر جلال زاده چند ماهی بیشتر در این استان می ماند، این مسئله نیز به وقوع می پیوست که متاسفانه چنین نشد.

حمایت از مراکز دینی، اسلامی و حوزه های علمیه مدال زرینی است که تا ابد بر سینه جلال زاده می درخشداشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح قرآنی  صبح فرهنگ و هنر  صبح اجتماعی  صبح سیاسی 
برچسب ها : جلال زاده، کفیلوئی، حوزه، تشیع، دکتر جلال زاده، وحید جلال زاده،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????