تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - مهمتر از صندلی مجلس شکستن باندهای ثروت و قدرت در شهر است


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
وحید جلال زاده + استاندار سابق آذربایجان غربی + انتخابات مجلس + انتخابات نهم + مجلس نهم + انتخابات 94 + انتخابات ارومیه + انتخابات اورمیه + انتخابات + مجلس شورای اسلامی +صاباح نیوز - جلال زاده که در میان جمعی از مردم ارومیه سخن می گفت با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص سلامت انتخابات افزود : نبایستی اجازه داد ثروت و پول حاکم بر معادلات سیاسی این شهر شود. انتخابات حق قانونی و تاریخی مردم ایران است و نباید اجازه داد عده ای با سودای تسلط بر آن از ثروت و قدرت سود جویند، مهمتر از صندلی مجلس شکستن باندهای ثروت و قدرت در ارومیه است.
استاندار آذربایجان غربی گفت : متاسفانه شاهد حرکت های بدیعی در سطح شهر از سوی عده ای برای بدست گرفتن کرسی های مجلس هستیم که جز تاسف چیزی نمی توان گفت . برگزاری میهمانی های هزار نفری برای رفتن به خانه ملت با چه توجیهی انجام می گیرد و از جیب چه کسانی خرج می شود و از همه مهمتر دستگاه های اجرایی و نظارتی چه واکنشی در قبال این تخلفات آشکار دارند.

وی در ادامه به خطر چنین حرکت هایی در سلامت انتخابات اشاره کرد و ادامه داد : مردم باید آگاهانه در عرصه سیاسی و انتخابات حاضر شده و شعور و بلوغ خود را در میدان عمل به نمایش گذارند و اجازه ندهند برخی از سیاسیون آنها را بازیچه دست خود قرار دهند.

مردم باید حرف اول و آخر را در انتخاب بزنند و هیچ اقدامی نباید این حق اساسی آنها را تحت تاثیر قرار دهد و از ایشان سلب نماید.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان گفت : بناء انقلاب اسلامی اعتماد بر رای مردم است و امام (ره) میزان را رای ملت دانسته است ، پس همه باید تلاش کنیم که از این فرصت و نعمت الهی که دست آورد خون شهیدان و ایستادگی ایرانیان است، برای اعتلای جمهوری اسلامی بهره برداری نمائیم.  
اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح اقتصادی  صبح فرهنگ و هنر  صبح فرهنگ و هنر  صبح سیاسی  صبح پایداری 
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????