تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

صاباح نیوز - امام جمعه ارومیه: منتخبین مردم باید به وعده های خود عمل كنند


امروز :
شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، رئیس مذهب تشیع و بنیانگذار فقه جعفری ، صادق آل محمد ، حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت و تعزیت باد. [پایگاه خبری صاباح نیوز]
IMG4UP 09367874132 - 09147160176

IMG4UP 09367874132 - 09147160176

چاپ این صفحه
حجت الاسلام سید مهدی قریشی، مهدی قریشی، امام جمعه ارومیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، صاباح نیوز - امام جمعه ارومیه: منتخبین مردم باید به وعده های خود عملی كنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صاباح نیوز:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: گلایه می کنیم از کاندیداها و طرفدارانی که بی ادبی و بی تربیتی را با رفتار و گفتارشان در این ایام نهادینه کردند و لازم است تمام مسئولین ذیربط و ناظرین شورای نگهبان بی ادبی های صورت گرفته را بدون اغماض پیگیری کنند.

حجت السلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه ضمن تسلیت ایام فاطمیه(ص)؛ حضور پرشور و دشمن شکن مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را مایه مباهات دانسته و اظهار کرد:از طرف خود و مردم آذربایجان غربی از کاندیداها و طرفداران کاندیداهایی که در این مدت ادب و اخلاق اسلامی را رعایت کردند تشکر و قدردانی می کنم. 


حجت الاسلام سید مهدی قریشی، مهدی قریشی، امام جمعه ارومیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی،


وی افزود: اما گلایه می کنیم از کاندیداها و طرفدارانی که بی ادبی و بی تربیتی را با رفتار و گفتارشان در این ایام نهادینه کردند در حالی که این بی ادبی و بی احترامی، توهین و تخریب شایسته جامعه اسلامی نیست.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: افراد برای رسیدن به هر پست و مقامی باید ادب و احترام را رعایت کنند؛قرار نیست برای رسیدن به کرسی مجلس اخلاقیات و اعتقادات زیر پا گذاسته شود.

وی اظهار کرد:لازم است تمام مسولین ذیربط و ناظرین شورای نگهبان بی ادبی های صورت گرفته را بدون اغماض پیگیری کنند.

امام جمعه ارومیه گفت:موضوع بعدی در خصوص وعده هایی است که کاندیداها دادند و بایستی در صورت انتخاب شدن آنها را به عمل آورند چرا که ملت ما وعده های داده شده را فراموش نخواهند کرد.

قریشی تصریح کرد:امروز روز رقابت است اما از فردا باید رفاقت ها جای این رقابت ها باشد و کینه و نفرت هایی که ایجاد شده کنار گذاشته شود.

وی خطاب به كاندیداهایی كه قرار است از طرف مردم به عنوان نماینده انتخاب شوند، متذكر شد: مردم به هیچ عنوان راه انداختن كارناوال، برگزاری جشن و پایکوبی را قبول نخواهند كرد و اگر كاندیداهای انتخاب شده دست به چنین رفتارهایی بزنند باید در تدین آنها شك كرد.

حجت الاسلام قریشی افزود: آن دسته از كاندیدهایی كه قبول نشدند نیز بایستی ببینند طبق فرهنگ اسلامی و دینی وظیفه آنها چیست.

وی در همین خصوص روایتی را از صحیفه سجادیه یادآور شد و گفت: امام سجاد(ع) فرمودند خدایا به من اطمینان و اعتماد بده تا یقین كنم كه قضا و قدر و خواسته تو جز خیر نیست و پروردگارا شكر من را قرار بده به خودت به آن چیزی كه به من عطا نفرموده ای.

قریشی تأکید کرد: این روایت یعنی كاندیدهایی كه موفق نشده اند باید بیشتر از افرادی كه در انتخابات موفق شدند خدا را شكر كنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پایان خاطر نشان كرد: بر همه آن دسته از نمایندگانی كه انتخاب می شوند وظیفه است تا با اتحاد و همدلی برای استان و شهرمان كار كنند و اگر خدای نكرده بایكدیگر اختلاف داشته باشند و نخواهند بایكدیگر به صورت متحد برای استان و رفع مشكلات آن كار كنند بنده وظیفه دارم كه آنها را از همین جا پشت تریبون معرفی كنم.


اشتراک گذاری مطالب :

   

منتشر شده در : صبح قرآنی  صبح فرهنگ و هنر  صبح اجتماعی  صبح پایداری 
برچسب ها : حجت الاسلام سید مهدی قریشی، مهدی قریشی، امام جمعه ارومیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، انتخابات مجلس، كاندیداهای مجلس، بی ادبی های انتخاباتی،
نویسنده : admin
آرشیو مطالب
نظرسنجی
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟صفحات اضافی
پیوندهای روزانه
كلام شهریار ملک سخن
مترجم سایت
آب و هوا

????? ?????

???? ?????

???? ????

???? ????

???? ?????