معرفی ۱۰ بنگاه مشاور املاک به عنوان اخلالگر بازار مسکن به دستگاه قضایی

بنگاه مشاور املاک

به گزارش صاباح نیوز به نقل از افتخار آذربایجان، سید محسن حمزه لو -مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی- در چهاردهمین جلسه شورای تامین مسکن آذربایجان غربی اظهار داشت: در طول ۹ روز گذشته، ۸۳۸ بازدید توسط ۴۰ اکیپ بازرسی در ۲ نوبت صبح و عصر از بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان انجام شده که در این مدت ۶۷۵ اخطار تخلف صادر شده است.

وی ادامه داد: در راستای بازرسی‌های انجام شده، ۱۰ بنگاه مشاور املاک متخلف در سطح استان شناسایی و به دلیل تخلفات عدیده پلمب و به دستگاه قضایی معرفی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: بنگاه‌های مشاور املاک متخلف شناسایی شده بعد از تشکیل پرونده تخلفات در شعب ویژه تعزیرات حکومتی در سطح استان، ۱۷ میلیارد ریال جریمه شدند.

حمزه لو افزود: در حال حاضر، هفت هزار و ۱۸۱ مشاور املاک مجاز در سطح آذربایجان غربی در حال فعالیت هستند که بازرسی از فعالیت این واحدها در حال انجام است.

وی بیان کرد: در راستای نظارت بر بازار مسکن، چهار جلسه هماهنگی در سطح استان برای تشدید نظارت‌ها بر بازار مسکن و فعالیت بنگاه‌های مشاور املاک آذربایجان غربی برگزار شده است و اهتمام ویژه‌ای برای اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر بنگاه‌های مشاور املاک وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.