۶۳ درصد از مصوبات سفر استاندار به شهرستان چالدران اجرایی شد

مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان غربی

به گزارش صاباح نیوز به نقل از افتخار آذربایجان، محمد اشرفی -مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی- در خصوص اجرای طرح های آب و فاضلاب شرکت در روستای دیلک وردی چالدران که با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی همراه است گفت: مقدار ۲ هزار و ۶۰۰ متر خط انتقال و ۵ کیلومتر متر شبکه اجرایی شده است.

وی در خصوص اجرایی شدن فاز اول آبرسانی به روستای قرجه وران شهرستان چالدران که دارای پیشرفت ۳۶ درصدی است، افزود: مقدار ۱ کیلومتر خط انتقال و حفر دو حلقه چاه اقدام گردیده و عملیات اجرایی احداث ۳ کیلومتر خط انتقال با سایز ۱۶۰ نیز به اتمام رسیده که ادامه عملیات در دست تهیه اسناد می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی همچنین با اعلام این خبر که بنیاد علوی نیز در برخی از طرح های شهرستان چالدران مشارکت دارد، اضافه کرد: این بنیاد در تکمیل عملیات اجرایی ۱۸ روستای شهرستان چالدران مشارکت دارد.

اشرفی در ادامه تشریح اقدامات صورت گرفته مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان چالدران گفت: نقشه برداری پروژه تکمیل عملیات اجرایی ۱۸ روستایی توسط شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی انجام شده و مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال نیز اعتبار مورد نیاز برآورد گردیده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: مقرر گردیده تا ۵۰ درصد این مبلغ توسط بنیاد علوی و ۲۵ درصد از محل اعتبارات عمرانی سهم شرکت آب و فاضلاب استان و همچنین ۲۵ درصد نیز توسط فرمانداری از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری تامین شود که همزمان با امضای تفاهم نامه، دیگر مراحل پروژه اجرایی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.